Gwarancja zadowolenia SANIFAIR

Chcielibyśmy, byś czuł się u nas dobrze. Z tego względu SANIFAIR nigdy nie idzie na kompromis w kwestiach czystości, wyposażenia i jakości obsługi.

Czy mimo to zdarzyło Ci się kiedyś być niezadowolonym? Chętnie zajmiemy się Twoją sprawą. Wystarczy do nas zadzwonić lub wypełnić formularz dotyczący obsługi.

We are available to you: *

… or through our service request form

* free service hotline only available from the German landline and from the German mobile networks

Washing your hands properly protects against infections!

Wash your hands thoroughly to remove germs - just follow these five steps:

1

Wet your hands under runnig water.

2

Rub soap into the hands from all sides.

3

Take your time. Effective washing requires 20 - 30 sec.

4

Rinse hands thoroughly unter running water.

5

Carefully dry your hands using a dry towel.

Twoje zapytanie w sprawie obsługi Skontaktuj się z nami – zajmiemy się Twoją sprawą!

  • Twoja wizyta w SANIFAIR
  • Twoje dane kontaktowe
  • Potwierdzenie

Proszę udzielić odpowiedzi na zaznaczone na czerwono pytania.

Który punkt SANIFAIR odwiedziłeś? (pole obowiązkowe)

Twoje zgłoszenie jest dla nas ważne. Abyśmy mogli je bezpośrednio zweryfikować, potrzebujemy w miarę możliwości dokładnego wskazania lokalizacji. Tylko z Twoją pomocą możemy stale doskonalić oferowane przez siebie usługi. Dziękujemy za trud.

Lokalizacja

Kiedy odwiedziłeś SANIFAIR?

Gdy podasz nam czas swojej wizyty, będziemy mogli dokładniej przyporządkować Twoje zgłoszenie. Jeżeli nie pamiętasz dokładnej daty lub godziny, nie wypełniaj pól. Dziękujemy za wsparcie!

Jak oceniasz swoją wizytę pod względem ...

Twoja opinia

Często zadawane pytania Szybkie i proste odpowiedzi na najważniejsze pytania

Proszę zajrzeć do zakładki „SANIFAIR w Twoim otoczeniu“ na naszej stronie domowej lub zaplanować trasę z uwzględnieniem punktów SANIFAIR.

W coraz większej liczbie obiektów udostępniana jest możliwość płatności zbliżeniowej. Wówczas płatność może być realizowana kartą kredytową lub smartfonem w automatycznych kasach. 

Automatyczna kasa może być obsługiwany w języku polskim i angielskim.

Krok 1

Proszę wrzucić podaną kwotę do automatycznej kasy. Automat rozmienia monety. Alternatywnie w coraz większej liczbie obiektów istnieje również możliwość realizowania płatności zbliżeniowej kartą kredytową lub smart fonem.

Krok 2

Proszę przejść przez kołowrót . Otrzymasz voucher SANIFAIR 2 zł.

Krok 3

Proszę zachować kupon SANIFAIR. Jeżeli dokonają Państwo zakupu u jednego z naszych partnerów honorujących kupony, kwota zostanie odjęta od ceny zakupu.*
Wskazówka: Dzieci, które nie sięgają jeszcze do otworu na monetę, mogą korzystać z SANIFAIR bezpłatnie.

* Obowiązują wywieszone w sanitariacie SANIFAIR Ogólne Warunki Handlowe

Rodzice z niemowlętami mogą bezpłatnie korzystać z pomieszczeń do przewijania.

Dzieci, które nie sięgają jeszcze do otworu na monetę, mogą korzystać z SANIFAIR bezpłatnie.

Niepełnosprawność może uwolnić się korzystać z toalety dla osób niepełnosprawnych. Możesz zatrudnić pracowników do pracy na blacie lub z personelu służby SANIFAIR.

Chętnie poznamy Państwa zdanie na temat SANIFAIR. Krytyczne uwagi i sugestie są dla nas cenne, ponieważ im więcej wiemy na temat Państwa życzeń, tym bardziej doskonalimy się dla Państwa. Jesteśmy dostępni tutaj.

Sprzątanie i czyszczenie odbywa się zgodnie z planem, który zawiera dokładny opis czynności i odstępów czasu. Ponadto, sprzątanie odbywa się oczywiście dodatkowo w razie zaistnienia takiej potrzeby.

Bardzo cenimy sobie stosowanie przyjaznych dla środowiska środków czyszczących.

Sedes automatycznie rejestruje, że został użyty. Wówczas, po wstaniu, sedes czyści się automatycznie. Obraca się poprzez specjalną komorę, w której jest czyszczony dla następnego gościa. Jeżeli życzą sobie Państwo, aby sedes został przed użyciem ponownie wyczyszczony, mogą Państwo powtórzyć czyszczenie. W tym celu proszę przytrzymać rękę w pobliżu czujnika. Przebieg czyszczenia zostanie zainicjowany na nowo.

Kupon SANIFAIR otrzymają Państwo we wszystkich punktach SANIFAIR w automatycznych kasach. Natychmiast po uiszczeniu kwoty, automat dodatkowo wyda Państwu kupon SANIFAIR.

Kupon SANIFAIR może zostać wykorzystany u partnerów honorujących kupony. Proszę zawsze przestrzegać wywieszonych w sanitariacie SANIFAIR Ogólnych Warunków Handlowych.

Kupon SANIFAIR może zostać odliczony od ceny zakupu towarów i usług. Oferta towarów i usług może różnić się w zależności od obiektu. Więcej informacji otrzymają Państwo w danym obiekcie SANIFAIR lub u partnerów honorujących kupony*

*Obowiązują wywieszone w sanitariacie SANIFAIR Ogólne Warunki Handlowe

Termin ważności kuponu SANIFAIR jest wskazany w Ogólnych Warunkach Handlowych wywieszonych w każdym sanitariacie SANIFAIR.

Niestety nie. Zwrot różnicy po skorzystaniu z kuponu SANIFAIR nie jest możliwy.